Satel manipulatory – do czego służą?

Manipulatory Satel cieszą się coraz większą renomą i popularnością w społeczeństwie. Są one doceniane przede wszystkim przez miłośników innowacyjnych rozwiązań. Nadrzędnym zadaniem tego gadżetu jest informowanie o stanie systemu alarmowego z wykorzystaniem specjalnego wyświetlacza LCD. 

Czym cechują się manipulatory Satel?

Manipulatory Satel są przeznaczone do codziennej obsługi systemów INTEGRA. Z ich pomocą korzystanie z zaawansowanej funkcjonalności centrali alarmowej jest nie tylko komfortowe, ale też dziecinnie proste. Gadżet ten cechuje się relatywnie niewielkimi wymiarami, w efekcie czego korzystanie z niego jest istną przyjemnością. Co ważne, przedmiot ten może pracować nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych, co korzystnie działa na jego ogólną funkcjonalność. Satel manipulatory mogą bowiem pracować zarówno w temperaturze -10 stopni Celsjusza, jak i w temperaturze oscylującej wokół 50 stopni. Manipulator jest także wyposażony w specjalne diody LED, których zadaniem jest informowanie o stanie systemu alarmowego. Co więcej, gadżet ten posiada sygnalizację utraty łączności z centralą, dzięki czemu może poinformować o potencjalnej awarii. Wiele więcej można się dowiedzieć na stronie – Napad.pl.

Jakie są walory manipulatorów Satel?

Satel manipulatory

Spektrum walorów manipulatorów jest bardzo szerokie. Cechują się one bowiem nie tylko funkcjonalnością, ale też estetyką. Zostały one wyposażone w podświetlenie klawiatury oraz wyświetlacza, dzięki czemu są atrakcyjne pod kątem wizualnym. Mocną stroną manipulatorów są także klarowne i przejrzyste alarmy. Urządzenie w zrozumiały sposób informuje o napadzie czy pożarze, w efekcie czego możliwe jest szybkie rozwiązanie potencjalnego problemu. Do innych istotnych zalet tego produktu zaliczamy:

  • bardzo przystępną cenę;
  • długą żywotność i odporność na zniszczenia;
  • intuicyjną obsługę;
  • korzystną klasę środowiskową. 

Comments are closed.