Czy iPhone 14 Pro jest wart zakupu? 

iPhone obecnie należy do najpopularniejszych smartfonów popularnego producenta Apple. Doceniany jest zarówno przed specjalistów, którzy uważają go w celu wykonywania profesjonalnych fotografii, jak i tych, którzy po prostu chcą mieć narzędzie do kontaktu z innymi i tworzyć ładne zdjęcia do prywatnych zbiorów lub publikować je w mediach społecznościowych. Jakie są inne ważne zalety iPhone 14 Pro, które odpowiadają na pytanie, czy warto zainwestować w ten popularny telefon? Oto odpowiedź.

iPhone 14 – świetny dla osób, które liczą na dobrą jakość obrazu

Najnowsze modele iPhone cieszą się dużą popularnością na całym świecie. Choć wielu ma wątpliwości, czy swojej sławy nie zawdzięczają jedynie dobrej reklamie, marketingowi i zapisaniu się w pamięci młodych pokoleń, wielu specjalistów nie ma wątpliwości, że iPhone to telefon, obok którego nie można przejść obojętnie.

Przede wszystkim zaletą 14 wersji popularnego telefonu jest to, że cały front telefonu zajmuje wyświetlacz OLED o przekątnej wynoszącej dokładnie 6,1 cala. Dzięki temu jest on doskonały do oglądania filmów, czytania wiadomości, grania w gry, ale nawet czytania książek – jeśli np. nie posiada się czytnika. To rozwiązanie zapewnia przy tym wygodę i nie męczy oczu.

iphone 14 pro

iPhone 14 Pro – obudowa, jakość obrazu i wydajność to jego ogromne zalety

Widok to nie wszystko. Ogromną zaletą tego telefonu jest również czip A16 Bionic, pozwalający na szybkie i energooszczędne działania telefonu. Sześciordzeniowy CPU pozwala na używanie telefonu w nawet najbardziej wymagających kwestiach, a gracze są zachwyceni pięciordzeniowym GPU, który pozwala na granie bez utraty jakości grafiki oraz płynności rozgrywki.

Nie można zapomnieć również o warstwie Ceramid Sheld, matowym szkle oraz elementach ze stali nierdzewnej, które wpływają na wyjątkową wytrzymałość telefonu i czynią go odpornym na różnego typu uszkodzenia. Ponadto klienci mają do wyboru aż cztery rodzaje kolorystyczne obudowy, przez co każdy znajdzie tu coś dla siebie – zarówno Ci preferujący klasyczną czerń, jak i fani kolorowych dodatków.

Co więcej, również pod względem robienia zdjęć nocnych oraz nagrywania klipów wideo, iPhone 14 pro zachwyca ponadprzeciętną jakością, niebywale lepszą od swoich poprzedników. Dzięki temu jest on niewątpliwym liderem wśród rozwiązań i warto wymienić poprzednią edycję na niego, jeśli… no właśnie, tu pojawia się pytanie, które modele dużo tracą w porównaniu z iPhone 14 pro, a które jeszcze są porównywalnie dobre?

Jak wypadają poprzednicy iPhone 14 Pro?

Jak się okazuje, najlepiej w porównaniu do telefonu iPhone 14 Pro wypada wersja 13, czyli bezpośredni poprzednik. Specjaliści twierdzą, że choć różnice są widoczne, nie są one tak duże, by brać pod uwagę wymianę telefonu, nawet jeśli korzysta się z niego w celach zawodowych. Nieco inna sytuacja dotyczy 12 wersji telefonu iPhone i wszystkich poprzedników. Tu różnice w jakości są już na tyle zauważalne, że fani nowinek technicznych powinni wziąć pod uwagę aktualizację modelu.

Warto pamiętać, by szukając telefonów, szczególnie tak dobrych jakościowo, jak iPhone 14 Pro, korzystać jedynie z usług sprawdzonych miejsc, cieszących się renomą i latami doświadczenia na rynku. To jedyna gwarancja zadowolenia podczas zakupów telefonu, który ma posłużyć na długie lata.

Comments are closed.